Doprava ZDARMA pro značku Vladyo Crystal

Aplikátor kontaktních čoček Eyeloly 5 ks

Sada pěti tyčinek Eyeloly.

Jednorázové tyčinky pro využití při manipulaci s kontaktními čočkami.

Díky hydrofilní velmi měkké hydrogelové špičce nedochází k poškození čoček ani k případnému poranění oka, jako k tomu může dojít při aplikaci rukou.
Tyčinky Eyeloly jsou určeny i pro vyjímání čoček.
Jednoduchým tahem seshora dolů se nejprve čočka stáhne na bělmo a dalším pohybem se posune k vnitřnímu koutku. Čočka se od oka oddělí a pak ji z vnitřního koutku odstraňte. Buďte opatrní, aby vám čočka z koutku nespadla.

Velmi jednoduché a hygienické řešení aplikace kontaktních čoček zvláště pro prvonositele, který odbourává složitost přípravy pro nasazení a vyjmutí čoček z oka rukou.

Tyčinky jsou určeny pouze ke kontrolovanému neagresivnímu doteku s okem, spojivkovým vakem či s očním okolím.

U použití očních tyčinek Eyeloly vždy dodržujte zásady pro aplikaci kontaktních čoček doporučené očním specialistou.

Skladem (3 ks)
99 Kč

Oční tyčinky Eyeloly slouží jako moderní způsob k odstraňování odpadních produktů organismu (ospalek), dále pak odstranění cizích tělísek z oka. Vhodné jsou také po aplikaci prodloužených řas, permanentního make-upu i k odstranění zbytků kosmetiky. Prach, zbytky řasenky i dráždivá vlákna z odličovacích tampónů se dostávají na spojivku oka. Velmi často dráždí, bolí a následně oči rudnou. Jednoduchým způsobem mírně stáhnete vrchní nebo častěji spodní víčko a tyčinkou Eyeloly odstraníte jakoukoli nečistotu ze spojivkového vaku. Přitom si nenarušíte líčení kolem očí a tím i zabráníte zviditelnění kruhů pod očima. Oční tyčinky Eyeloly jsou určeny k pravidelné oční hygieně u dospělých, dětí a domácích mazlíčků.

Při dodržování správné oční hygieny tak můžete minimalizovat zanesení infekce do očí a tím snížit riziko vzniku různých nepříjemných zánětů očí. S těmito tyčinkami udržíte Vaše oči čisté a krásné. Stačí jen mít je vždy u sebe – v kabelce, v koupelně, nebo domácí lékárničce.

Hygienická tyčinka se skládá z držátka, sloužící k zavedení oční tyčinky do oblasti oka a k jeho manipulaci. Na spodní části tyčinky je měkký ideálně tvarovaný hydrogel, obsahující netoxickou vodnou kapalinou. Každý hydrogel je samostatně kryt plastovým kloboučkem, který zamezuje vysychání.