)

O nás

Koupelnová značka VLADYO si dala za cíl vytvořit moderní křišťálová umyvadla do interiéru za dostupnou cenu. To se za pomoci českých designérů a odborníku podařilo a nechalo vzniknout unikátním pestrým produktům, které jsou k dispozici na našem e-shopu. Díky naší dílně na Vysočině dokážeme splnit přání všem zákazníkům, kteří právě staví nebo rekonstruují svou koupelnu a snaží se pro ni najít něco výjimečného, ojedinělého, co není dostupné v běžných katalozích a zároveň to splňuje požadavky standardního uživatele.

Umyvadla VLADYO jsou vyrobeny z barnatého křišťálu, což zamezuje jejich rozbití. Tvrdost tohoto materiálu je skutečně vysoká, což dokázal ne jeden z testů, které byly na umyvadlech učiněny. Tvrdost a odolnost je totiž základním kamenem pro dlouhodobou spokojenost, ne-li pro společníka do domácnosti po celý život. 

Dalším důležitým aspektem je samotná údržba umyvadel. Nano lak, který je po dokončení výroby umyvadla nanášen na jeho povrch, zamezuje jeho poškrábání či nánosu tvrdého kamene. Voda tak příjemně stéká a umyvadlo nezachycuje skvrny od vody.

To vše dokazuje certifikát kvality, který je k dispozici na tomto odkazu.

Galerie VLADYO

 

Screen Shot 2020-07-13 at 4.44.51 PM