Doprava ZDARMA pro značku Vladyo Crystal

Odstraňovač nečistot z očí Eyeloly 5 ks

Sada pěti tyčinek Eyeloly.

Jednorázové tyčinky do očí pro odstraňování nečistot v oku.

Oční tyčinky Eyeloly slouží jako moderní způsob k odstraňování odpadních produktů organismu (ospalek), dále pak odstranění cizích tělísek z oka. Vhodné jsou také po aplikaci prodloužených řas, permanentního make-upu i k odstranění zbytků kosmetiky. Prach, zbytky řasenky i dráždivá vlákna z odličovacích tampónů se dostávají na spojivku oka. Velmi často dráždí, bolí a následně oči rudnou. Jednoduchým způsobem mírně stáhnete vrchní nebo častěji spodní víčko a tyčinkou Eyeloly odstraníte jakoukoli nečistotu ze spojivkového vaku. Přitom si nenarušíte líčení kolem očí a tím i zabráníte zviditelnění kruhů pod očima. Oční tyčinky Eyeloly jsou určeny k pravidelné oční hygieně u dospělých, dětí a domácích mazlíčků.

Tyčinky jsou určeny pouze ke kontrolovanému neagresivnímu doteku s okem, spojivkovým vakem či s očním okolím.

U použití očních tyčinek Eyeloly vždy dodržujte zásady pro aplikaci kontaktních čoček doporučené očním specialistou.

Skladem (10 ks)
79 Kč

Při dodržování správné oční hygieny tak můžete minimalizovat zanesení infekce do očí a tím snížit riziko vzniku různých nepříjemných zánětů očí. S těmito tyčinkami udržíte Vaše oči čisté a krásné. Stačí jen mít je vždy u sebe – v kabelce, v koupelně, nebo domácí lékárničce.

Hygienická tyčinka se skládá z držátka, sloužící k zavedení oční tyčinky do oblasti oka a k jeho manipulaci. Na spodní části tyčinky je měkký ideálně tvarovaný hydrogel, obsahující netoxickou vodnou kapalinou. Každý hydrogel je samostatně kryt plastovým kloboučkem, který zamezuje vysychání.